Сучасна хореографія

 

Сучасна хореографія
Музика не тільки допомагає скоротати час поїздок в метро , але і наповнює нас зсередини , змушує наше тіло мимоволі рухатися. Її звучання - це і є та сила , яка дає нам заряд бадьорості та енергії щодня.
 
Сучасна хореографія - саме той стиль танцю , якому притаманні ритміка , пластика , музикальність і чіткість рухів під модну та актуальну музику. Цей напрямок не можна порівнювати ні з одним з вже відомих нам стилів сучасних танців: джазом , хіп -хопом , вакінг , модерном , хаусом , локінга , бальної хореографією , брейк- данс і т.д. Сучасні танці не мають кордонів , вони відображають буквально всі ідеї і можливості танцюриста на сцені.
 
Одна з найважливіших завдань сучасної хореографії - донести до глядача настрій , використовуючи певні рухи , а також інші елементи (наприклад , акторська майстерність , силові вправи , декорації ) , щоб створити ефект шоу.

 

Скільки б слів про сучасне мистецтво не говорилося , найвірніший спосіб відчути цей стиль - це випробувати себе і відвідати уроки сучасних танців. І не варто впадати у відчай , якщо даний вид хореографії з першого разу Вам не піддасться. Навчання сучасним танцям - справа нелегка. Не опускайте руки ! Необхідно постійно танцювати , вчитися у професіоналів , відвідуючи майстер -класи , стежити за новими напрямками музики і сучасної творчості і старанно працювати над собою. Будьте впевнені : бажання людини розвиватися може привести його до феноменальним результатами .Создан 15 дек 2013