Хіп-хоп

 

Хіп-хоп
Танець хіп-хоп - це об'єднана назва безлічі стилів, які не можна однозначно віднести ні до класичних, ні до модернової напрямками. Цей культовий танець перетворився на величезний пласт сучасної культури, включивши в себе музику, графіті, стиль одягу, кінематограф, жаргон і навіть власне бачення світу.

 

Історія танцю

Споконвічної Батьківщиною танцю є Південний Бронкс ( Bronx ) - один з найчорніших районів Нью -Йорка , де в 70 -х роках ХХ століття виник стиль hip - hop .
Танцювальні перерви між музичним виконанням так званих MC ( Master of Ceremony або Microphone Controller ) , називалися « брейками » , звідки і відбулася один з напрямків хіп -хопу.
Танець швидко набув широкого поширення : уже в 1981 він перетворився з простого вуличного танцю в конкурсну танцювальну дисципліну. Його виконували все: від чесних роботяг до скромних гангстерів , бажаючи висловити протест проти засилля злиденній білої культури .
По суті , криміналісти округу були першими затятими фанатами хіп -хопу , - вуличних розборок стало менше , а танцюристів більше. Розбіжності між кланами почали вирішуватися в танцювальних протистояннях . Таким є чудотворний вплив хіп -хоп танцю , який вимагав ведення здорового способу життя , почуття ритму і вільного від перестрілок часу.
Незабаром хіп -хоп еволюціонував в два напрямки: old school ( стара школа хіп -хопу ) і new style (нова школа хіп -хопу ) . При цьому перша школа включає в себе popping , locking , breakdance . " Locking " , наповнений характерними елементами акторської гри , доповнений яскравими костюмами , cтал навіть сценічним стандартом для багатьох співаків у телевізійному форматі .

 

 

Одяг

Виконавці танцю воліють зручну одяг вільного крою в спортивному стилі, яка не сковує рухи і надає їм більшу плавність і м'якість. Масивні прикраси вітаються, особливо, якщо вони здобуті в ході збройного пограбування місцевого ювелірного магазину.

 

 

Виконання

Для хіп-хопу характерно виконання під музику в стилі RAP в темпі від 105 до 111 ударів на хвилину. Розслаблений «кач» тіла, м'які стрибки, раптові падіння, впевнені обертання, а також руху, не властиві біомеханіки тіла, доводять мультітехнічность танцю. Важливою складовою танцю є імпровізація - адже саме вона передає йому експериментальний, але впевнений і цілеспрямований характер, який можна освоїти в процесі хіп-хоп навчання.Создан 15 дек 2013