Джаз-Фанк

 

Джаз-Фанк
Це жанр сучасного танцю , який незважаючи на свою новизну , став дуже популярним серед молоді. Головна відмінність цього стилю - видовищність , манірність , зарозумілість , образність . Джаз- фанк , як танцювальний напрямок , був створений завдяки таким відомим танцюристам , як Bobby Newberry , Brian Friedman , Kevin Maher .
 
Танець джаз- фанк відомий також своєю « кричущої » хореографією , в якій присутні чіткі рухи рук , відкриті пози корпусу , різноманітні проходки . Як правило , джаз- фанк танцюють так , щоб глядач побачив не тільки настрій танцівника , його емоції , але і вгадав його образ за швидкими рухами рук , ніг і голови. У даному стилі часто використовують хвилі тіла і пластичні манірні рухи пальцями рук. Щоб джаз- фанк виглядав видовищно , потрібна не лише хороша фізична підготовка і емоційне наповнення , а й уміння володіти своїм тілом.
 
Навчання джаз- фанку - заняття нехитре : тут стане в нагоді креативність , стійкий характер і неоднозначність виконання. У цьому стилі танцюристи вдаються до будь-яких методів , аби глядачі не змогли відірвати погляд від епатажних позицій , яскравою хореографії і викликають костюмів. Джаз- фанком дивують , а іноді навіть шокують. Саме тому кращі шоу таких зірок, як Britney Spears , Beyonce , Lady Gaga представлені в цьому стилі.Создан 23 янв 2014